Vítejte na mém blogu :-) .
.
.
.
.
.
.

Červen 2012

Katy Perry bude mít vlastní komiks

30. června 2012 v 12:36
Popová hvězda Katy Perry (27) sklízí jeden úspěch za druhým. Půvabná brunetka, známá hlavně svým hitem I Kissed a Girl se přidá ke hvězdám jako je Lady Gaga (26) nebo Britney Spears (30) - bude mít vlastní životopisný komiks.
Obrázkový seriál bude mapovat zpěvaččin život od doby, kdy odešla z kostelního sboru a bude zachycovat její největší úspěchy.
Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudson, se narodila v Kalifornii, vyrůstala na gospelové hudbě a zpívala v kostele. Do popředí se dostala díky své písni Ur So Gay a později díky výše zmíněnému hitu I Kissed a Girl.

Katy Perry má vlastní nahrávací značku

30. června 2012 v 12:35 | ...

Katy Perry má vlastní nahrávací značku

22. června 2012 12:35

Katy Perry se rozhodla kráčet ve stopách zpěváků Prince a Madonny (53) a založila si vlastní nahrávací společnost. Americká hvězda chce pomáhat hudebníkům, kterým se finančně jinak nedaří. Sedmadvacetiletá zpěvačka prodala 3,7 miliónů kopií svých dvou studiových alb.
"Připravuju se na to teď. A když tato nahrávací společnost bude úspěšná, pokusím se vyhnout věcem, jež brání umělci využít konkurenční souboj k finančnímu úspěchu. Když za mnou lidé přicházejí s různými nabídkami, říkám si, jak bych chtěla, aby se mnou zacházeli jiní?" uvedla Katy pro Hollywood Reporter.
Bývalá manželka britského komika Russella Branda se inspirovala kolegyní Madonnou a její nahrávací společností Maverick Records. Mezi zpěváky si nahrávací společnosti založili třeba Prince (Paisley Park) či Frank Sinatra (Reprise).

Premiéra filmu- Part of me (Katy Perry)+koncert

28. června 2012 v 21:39 | ....

Podle mě vypadala úžasně :)

Wide awake ;)

23. června 2012 v 19:54 | ....tento klip a píseň jsou fakt úžasný ♥♥ :)

Wide awake -klip :D ♥

19. června 2012 v 12:34 | ....